Главная » Акції та пропозиції банків. Що потрібно знати » Абсолют Банк готується до запуску кредитних карт


Абсолют Банк готується до запуску кредитних карт

Найбільше банківських карт у росіян до 25 років

25 квітня 2012 18:33

Абсолют Банк має намір підвищити свою передпродажну цінність за рахунок нових продуктів. Так вважають їхні колеги по ринку. Незважаючи на те, що власник 99% акцій Абсолют Банку - KBC bank nv - як і раніше заявляє про свій намір позбавитися від російської «дочки» (причому називаються навіть терміни «рятування» - 2012-2013 рік), фінансова організація не поспішає «згортати »свою діяльність.

Швидше, навпаки - має намір розширити «зону впливу».

Як пише газета «Маркер», найближчим часом Абсолют Банк має намір вже в першій половині другого півріччя 2012 року вийти на ринок кредитних карт і позик готівкою. За оцінкою заступника голови правління Банку Івана Анісімова, продукт, який зараз готується, - повноцінні револьверні рублеві кредитні карти, яких в рік планується до випуску кілька десятків тисяч штук. У Абсолют Банку впевнені: їхні кредитні карти привернуть увагу потенційної аудиторії, оскільки будуть поєднувати в собі кращий верхній сегмент за умовами обслуговування і по grace period (пільговому періоду сплати відсотків по кредиту) і середні по ринку показники процентних ставок і річної вартості.

В якості партнера по проекту випуску кредитних карток Банк вибрав платіжну систему MasterCard.

Крім кредитних карт, Абсолют Банк має намір залучити клієнтів - фізичних осіб таким продуктом, як нецільові кредити готівкою.

Для Банку цей вид кредитної діяльності - новинка: як зізнається Іван Анісімов, на цьому ринку Абсолют себе ще не пробував і темою незабезпечених кредитів не займався. Колеги по банківському сектору вважають, що Абсолют Банк вибрав не самий відповідний момент для того, щоб вийти в новий для себе сегмент, оскільки кредитна роздріб користується в банків популярністю, а значить, конкуренція в цьому секторі вельми жорстка. З іншого боку, експерти визнають: у Банку таки є певний досвід у цій галузі, наприклад, автокредити та іпотека - це той сегмент банківського рітейлу, в якому Абсолют Банк працює давно.

  Плюс до цього, як вважають банкіри, запуск нових кредитних продуктів дозволить підвищити капіталізацію банку (хоча і потребують чималих додаткових витрат на стадії просування). Якщо мова дійсно йде про швидкий продаж фінансової організації, розширення кредитної лінійки поліпшить інвестиційну привабливість Банку і, відповідно, підвищить його вартість на ринку. 


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Сільськогосподарський кредит - кредити фермерам, національний проект АПК Держава надає всебічну ... Більше

АІЖК видає іпотеку військовим для покупки житла, що будується 11 жовтня 2012 0:00 Агентством по іпотечному й житловому кредитуванню ... Більше

Оцінка якості обслуговування клієнтів: Хоум Кредит Банк З метою дізнатися думки росіян про якість банківського ... Більше

Кредит готівкою від КРЕДИТ ЄВРОПА БАНКу Портал «Занімаем.Ру» і Юлія Алексєєва, ... Більше

У банку "ТРАСТ" з'явилися "Тригери" Банк "ТРАСТ" в співпраці з Об'єднаним Кредитним Бюро (ОКБ) завершили процес підключення до ... Більше

Популярне