Главная » Акції та пропозиції банків. Що потрібно знати » 29 лютого Абсолют Банк встановлює єдину кредитну ставку


29 лютого Абсолют Банк встановлює єдину кредитну ставку

27 лютого 2012 18:41

Абсолют Банк вирішив організувати приємний сюрприз для своїх потенційних позичальників. Хороші новини є і для «фізиків», і для «Юріко». Тільки один день, який прийнято вважати самим невловимим і найщасливішим днем зими, в банку «включається» спеціальна акція «Злови удачу 29 лютого!».

Суть акції проста: всі клієнти Абсолют Банку, які вирішать в цей день подати заявку, щоб узяти автокредит або іпотеку, «отримують у подарунок» єдину ставку - 12.29% річних в рублях. Дія акції поширюється на іпотечну програму «Стандарт» і на кредитні автопрограми «Класичний автокредит» і «Класичний автокредит Люкс» (вона оформлюється на нові автомобілі).

Для позичальників з малого і середнього бізнесу Абсолют Банк встановив «ставку одного дня» (все ті ж 12,29% річних) на кілька кредитних продуктів («Овердрафт», «Розвиток», «Інвестиційний»). Умова те ж, що і для фізичних осіб - заявку на кредит підприємець повинен подати 29 лютого. При цьому мається в наявності і додатковий плюс: в рамках цих кредитних продуктів банк знижує одноразову комісію за видачу кредиту, а в рамках тарифного плану «Базовий 1» і «Базовий 2» для клієнтів малого та середнього бізнесу комісія за відкриття і ведення розрахункового рахунку в Протягом 2012 року не буде стягуватися зовсім.

  Взагалі, судячи з усього, нинішній лютий - хороший місяць для того, щоб запропонувати клієнтам приємні нововведення.

АК БАРС Банк, наприклад, в переддень Дня закоханих запустив маркетингову акцію «Вірне рішення!» - Для тих, хто з цього для і аж до 2 липня вирішить придбати нерухомість за рахунок іпотеки (правда, в умовах акції обмовляється, в яких саме компаніях можна і потрібно придбати житлоплощу, щоб заробити подарунки та пільги). А трохи раніше оголосив про відновлення дії програми з надання іпотечних кредитів без початкового внеску Ханти-Мансійський банк - в даному випадку мова йде про іпотеку для тих позичальників, які мають намір використовувати за призначенням сертифікат про отримання материнського (сімейного) капіталу.


Похожие статьи:


Если Вам есть что сказать, оставьте комментарий!
Ваше имя *
Ваш Email *

Сумма цифр справа: код подтверждения


Внимание, комментарии чистятся от ссылок!

Зміст

Може бути корисним

Банк Лада-Кредит г Тольятті - кредити, послуги банку Про банк Історія банку «Лада-Кредит» ... Більше

Взяти кредит швидко - де взяти кредит без довідок, умови та вимоги Товарний достаток, постійні новинки, випадкова "зустріч" з річчю своєї ... Більше

Договір лізингу - важливі моменти: прямий, зворотний лізинг, права, ... Більше

На яких умовах і як можна оформити кредитну карту ... Більше

Кредити малому бізнесу - кредит на розвиток малого бізнесу в банку У всьому ... Більше

Популярне